Civilmed to nowoczesne centrum medyczne, w którym największy nacisk kładziemy na zapobieganie i leczenie chorób cywilizacyjnych takich jak:

  • alergie, nietolerancje pokarmów
  • zaburzenia snu, chrapanie
  • bóle głowy, przewlekłe zmęczenie
  • nerwice, stres, uzależnienia
  • choroby metaboliczne, zaburzenia żywienia
  • bóle kręgosłupa, choroby układu ruchu
  • choroby układu krążenia

Opiekę nad pacjentem zapewnia zespół wysokiej klasy lekarzy różnej specjalności, psychologów, dietetyków oraz personel pomocniczy: pielęgniarki, terapeuci, rehabilitanci i opiekunowie.

Civilmed Sp. z o.o.

Nazwa banku: mBank
Numer konta: 40 1140 2017 0000 4402 1297 9402

LECZYMY LUDZI NIE CHOROBY

Do lekarza pacjent zgłasza się jako osoba, a nie ucho, głowa, czy wątroba – dlatego staramy się poznać go jak najlepiej.  Nie rozdzielamy ciała i duszy.  Zajmujemy się pacjentem kompleksowo, a diagnostyka i leczenie wykracza poza jedną wąską specjalność.

Czytaj więcej

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Lekarz bardzo dobry, oczywiście polecam ale ta kukła w poczekalni 🙁 dziwię się że jeszcze tam pracuje, bardzo niesympatyczna kobieta, ani me ani be, ogólnie psuje cały wizerunek! ogólnie cięzkie oczekiwanie ponieważ Pan doktor ma jednak sporo pacjentów i nieraz trzeba chwilkę zaczekać a cięzko w takiej atmosferze. Poza tym bardzo ważna kwestia, pomimo moich 2 telefonów nie ma odezwu a Pani twierdziła że lekarz się ze mna skontaktuje, do tej pory cisza, ewidentnie nie przekazuje informacji.

Marta

Doktor Wysieński jest niesamowitym, rewelacyjnym lekarzem. Jednym z niewielu znanych mi lekarzy, którzy słuchają i rzetelnie zbierają wywiad. Jestem zachwycona sposobem, w jaki tłumaczy i opisuje zarówno chorobę, jak i sposób leczenia. Dobrze diagnozuje i świetnie leczy – polecam gorąco.

Katarzyna

Wspaniały lekarz ! Bardzo kompetentny i kontaktowy, świetne podejście do dzieci. Nasz pierwsza wizyta trwała 1,5 godziny, Pan doktor wykonał najpierw pełną diagnostykę (dziecko nawet nie pisnęło) a potem postawił diagnozę i zaplanował leczenie. Jestem zachwycona podejściem i fachowością – oby spotykać na swojej drodze tylko takich lekarzy.

Magdalena F.

Pan Doktor to świetny specjalista. Polecił mi go znajomy i wszystko sie sprawdziło. Bardzo życzliwy i dokładnie wyjaśnia. Tylko czasami cieżko sie dodzwonić by umówić wizytę. Byłoby dobrze gdyby było to możliwe tutaj.

Piotr

U Doktora byłem z moją Mamą, która od wielu lat ma problemy z astmą i zatokami. Jak dotąd nikt tak wnikliwie nie zbadał mojej Mamy, jak dr Wysieński – słowem gabinet super wyposażony, diagnozy i leczenie rewelacyjne. Polecam.

Ryszard

Doktor Wysieński to miły i ciepły profesjonalista. Dokładnie bada, tłumaczy. Od lat chorowałam na krtań i zatoki, chodziłam po wielu lekarzach ale to dopiero Pan Doktor stwierdził u mnie refluks. Po kilku dniach od wzięcia przepisanych leków dolegliwosci całkowicie ustąpiły. Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi i polecam wszystkim pacjentom takiego podejścia do ich problemów zdrowotnych.

Aneta K.

Leczy szybko i rozumie, że czasem trzeba pacjenta szybko postawić na nogi, ale rownocześnie dba o to, żeby lekarstwa nie były gorsze od choroby. Przy tym rzeczywiście bardzo sympatyczny. I wreszcie jakiś nowoczesny i czysty gabinet.

Ola

NASI PARTNERZY